ثبت نام دوره آموزش icdl2,100,000 تومان

ثبت‌نام دوره آموزش ICDL به‌عنوان یک دوره با ارائه گواهینامه مهارت‌های کامپیوتری پیشرو در جهان، شناخته می‌شود. این دوره آموزشی، مهارت‌ها و شایستگی های لازم برای استفاده از رایانه و برنامه‌های کاربردی رایج آن را تعریف می‌کند. تا به امروز دانشجویان زیادی از طریق دوره آموزش ICDL ما در آموزشگاه کامپیوتر اسما، این گواهینامه جهانی را دریافت کرده اند.

این دوره فرصت‌هایی را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا مهارت‌های دیجیتال و مهارت‌های اولیه برنامه‌های کامپیوتری را در جامعه بهبود بخشند. برنامه‌های صدور گواهینامه به گونه‌ای طراحی شده اند که برای همه افراد صرف نظر از سن، جنسیت، وضعیت و توانایی قابل‌دسترسی باشد. به طور کلی با ثبت‌نام دوره آموزش ICDL، استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل‌ها، پردازش متن(Word)، صفحات گسترده(Excel)، استفاده از پایگاه داده(Access)، کار با نرم افزار ارائه‌ها(Power Point)، وبگردی و ارتباطات اینترنتی را خواهید آموخت. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هر آن چه که باید درباره دوره آموزش ICDL بدانید به شما بگوییم.

معرفی دوره آموزش ICDL

بنیاد بین‌المللی ارائه گواهینامه کامپیوتری (lCDL)، یک سازمان بین‌المللی است که به ارتقای استانداردهای شایستگی دیجیتال در نیروی کار، آموزش و جامعه اختصاص دارد.همان‌طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، ICDL گواهینامه مهارت‌های دیجیتالی پیشرو در جهان را ارائه می‌دهد. ثبت‌نام دوره آموزش ICDL با پوشش دادن طیف گسترده‌ای از مهارت‌های دیجیتالی مورد نیاز برای محل کار امروزی، نیازهای کارمندان و کارفرمایان را برطرف می‌کند.

چه بخواهید به آگاهی دیجیتال یا تخصص دیجیتال دست یابید، دوره آموزش ICDL راه حلی برای رفع نیازهای شما دارد. گواهینامه (ICDL) یک مدرک بین‌المللی است که به افراد امکان می‌دهد شایستگی خود را در استفاده از برنامه‌های رایانه‌ای نشان دهند. در واقع گواهینامه ICDL معتبرترین مدرک تحصیلی کامپیوتر در جهان است که با ثبت‌نام دوره آموزش ICDL می‌توانید آن را دریافت کنید.

امروزه تمامی کارفرمایان بر داشتن ICDL به عنوان یک گواهینامه شناخته شده تأکید دارند؛ بنابراین برای دریافت آن نیاز به دوره دارید. ماژول‌های دوره آموزش ICDL ما در راستای سیاست‌های کارفرمایان در زمینه مهارت‌های دیجیتال است که نیازهای بخش عمومی و خصوصی را برآورده می‌کند. همچنین با ثبت‌نام در دوره علاوه بر برخورداری از پشتیبانی پس از اتمام دوره (برگزاری کلاس‌های رفع اشکال) می‌توانید از یک جلسه رایگان با تضمین برگشت پول نیز برخوردار شوید.

ثبت نام در بهترین دوره آموزش ICDL

دوره آموزش ICDL آموزشگاه کامپیوتر اسما، طیف گسترده‌ای از ماژول‌ها از جمله Computer Essentials، Word Processing و IT Security را ارائه می‌دهد. داوطلبان آزمون‌هایی را در هریک از این بخش‌ها می‌گذرانند که بیشتر با نیازهای آموزشی و حرفه‌ای آنها مرتبط است و از این طریق نمایه ICDL خود را ایجاد می‌کنند. چه در مدرسه، چه در دانشگاه و چه در محل کار، ICDL مهارت‌های مورد نیاز برای موفقیت را ارائه می‌دهد.

آموزشگاه کامپیوتر اسما به ارائه مدرک بین المللی ICDL می‌پردازد که استفاده ماهرانه از ICT را امکان‌پذیر خواهد کرد. این دوره افراد، سازمان‌ها و جامعه را از طریق توسعه، ترویج و ارائه تمامی مهارت‌های ICDL در سراسر جهان توانمند می‌کند. با این همه اغلب افراد حین ثبت‌نام در دوره آموزش ICDL با این سؤال مواجه هستند که چرا باید در این دوره شرکت کنیم؟ اگر شما نیز یکی از این افراد هستید در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزایای شرکت در این دوره اشاره شده تا با اطمینان خاطر در این دوره ثبت‌نام کنید.

 • دوره آموزش ICDL سکوی پرشی برای بهبود چشم‌انداز شغل و تحصیل شما فراهم می‌کند؛
 • با شرکت در این دوره مدرک معتبر بین المللی دریافت خواهید کرد؛
 • با شرکت در این دوره تمامی مهارت‌های مورد نیاز برای کار با کامپیوتر را در سطح حرفه‌ای خواهید آموخت؛
 • ثبت‌نام در دوره آموزش ICDL سطح مهارت‌های ضروری IT و اعتماد به نفس در کار را افزایش می‌دهد؛
 • شرکت در این دوره بستری را فراهم خواهد کرد که از طریق آن به سطح بالاتر آموزش فناوری اطلاعات بروید؛
 • با شرکت در این دوره از منابع فناوری اطلاعات استفاده بهتر و در نهایت بازده سرمایه‌گذاری بیشتری خواهید داشت.

در دوره آموزش ICDL چه خواهید آموخت؟

دوره آموزش ICDL به دو بخش بیسیک و حرفه‌ای به شرح زیر تقسیم می‌شود:

بخش مقدماتی دوره آموزش ICDL

افرادی که در این مرحله از دوره آموزش ICDL شرکت می‌کنند مهارت‌هایی را خواهند آموخت که برای یافتن شغل، توسعه در محل کار و ایجاد شغل خود نیاز دارند. آموزش‌های این دوره طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها، از اصول اولیه تا موضوعات دقیق‌تر را به شرح زیر پوشش می‌دهند:

 • مهارت‌های اولیه کار با کامپیوتر؛
 • مهارت‌های اولیه کار با اینترنت؛
 • تسلط بر نرم افزار Word(واژه‌پرداز)؛
 • تسلط بر نرم افزار Excel(کار با شیت و جدول‌ها)؛
 • تسلط بر نرم افزار PowerPoint(تسلط بر ارائه‌ها)؛
 • تسلط بر نرم افزار Access(کار با پایگاه داده ها)؛
 • امنیت فناوری اطلاعات.

بخش حرفه‌ای دوره آموزش ICDL

بخش حرفه‌ای دوره آموزش ICDL برای پاسخگویی به خواسته‌های متخصصان در طیف گسترده‌ای از بخش‌ها طراحی شده است. ICDL Professional مهارت‌های دیجیتالی تخصصی را که برای برتری لازم است ارائه می‌دهد.

توانایی استفاده مؤثر از کامپیوتر یک مهارت ضروری در زندگی است. مهارت‌های کامپیوتری، افراد در هر سنی را قادر می‌سازد تا فناوری را برای بهبود زندگی شخصی و حرفه‌ای خود درک کرده و از آن استفاده کنند. مهارت‌های کامپیوتری تأیید شده می‌تواند با جذاب‌تر کردن آنها برای کارفرمایان به زندگی حرفه‌ای افراد کمک کند و در عین حال توانایی آنها را برای برقراری ارتباط و دسترسی به اطلاعات و خدمات در زندگی شخصی افزایش دهد. در پایان دوره آموزش ICDL، فراگیران باید بتوانند:

 • سطح دانش و شایستگی فناوری اطلاعات خود را بالا ببرند؛
 • بهره‌وری در محل کار خود را افزایش دهند؛
 • هزینه پشتیبانی IT را کاهش دهند؛
 • کارفرمایان را قادر به سرمایه‌گذاری موثرتر در فناوری اطلاعات کنند.

مهارت‌های کامپیوتری چیست؟

تا این بخش از این مطلب به اهمیت شرکت در دوره آموزش ICDL و کسب مهارت‌های کامپیوتری پی بردیم. نوبت آن رسیده که به طور کامل با مفهوم مهارت‌های کامپیوتری آشنا شویم. مهارت‌های کامپیوتری، مهارت‌ها، دانش و تخصص مورد نیاز برای استفاده از رایانه و نرم‌افزار و فناوری مرتبط با رایانه است. مهارت‌های رایانه می‌تواند ساده باشد، مانند مهارت‌های پردازش کلمه یا پیشرفته تر، مانند درک نحوه کدنویسی یا نحوه آزمایش برنامه‌های کاربردی فناوری اطلاعات. اما بیایید با هم در ادامه ببینیم که چرا کسب مهارت‌های کامپیوتری مهم است.

اگر در پوزیشن های شغلی خاصی کار می‌کنید، کسب مهارت‌های رایانه ضروری است؛ زیرا باید بدانید که چگونه ایمیل‌ها را ارسال یا پاسخ دهید، همچنین باید بر برخی از مهارت‌ها از جمله کارهای ثبت‌نام، به‌روزرسانی فایل‌های آنلاین و غیره تسلط داشته باشید. شما در دوره آموزش ICDL همه این مهارت‌ها را خواهید آموخت. با افزایش استفاده از فناوری در محل کار، افراد با مهارت‌های رایانه‌ای بیشتر در رزومه‌شان، توسط کارفرمایان در همه بخش‌ها از ارزش‌گذاری بیشتری برخوردار خواهند شد.

نمونه‌هایی از مهارت‌های کامپیوتری

بر اساس نوع کاری که انجام می‌دهید، مهارت‌های رایانه متفاوت است، اما برخی از نمونه‌هایی از مهارت‌های رایج رایانه که در دوره آموزش ICDL نیز خواهید آموخت عبارتند از:

 • تایپ کردن؛
 • ارتباطات ایمیلی؛
 • ایجاد و مدیریت صفحات گسترده؛
 • استفاده از پایگاه‌های داده؛
 • استفاده نرم افزار ارائه؛
 • کار با اسناد پردازش متن؛
 • تحقیق آنلاین و وبگردی.

چگونه می توان مهارت‌های کامپیوتری خود را بهبود بخشید؟

خبر خوب این است که سطح سواد کامپیوتر شما هرچه باشد، مقدماتی یا پیشرفته، راه‌های زیادی برای بهبود مهارت‌های کامپیوتری شما وجود دارد:

گذراندن دوره ICDL

ثبت‌نام در یک دوره یک راه عالی برای تقویت مهارت‌های رایانه‌ای فعلی یا توسعه مهارت‌های جدید است. با طیف گسترده دوره‌های موجود، قطعاً چیزی را پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب باشد. یک دوره آموزشی تکمیلی مهارت‌های کامپیوتری را انتخاب کنید. شرکت در دوره آموزش ICDL تمامی نیازهای شما را در هر سطحی برآورده خواهد کرد.

تمرین در خانه

تمرین مهارت‌های کامپیوتری در خانه یا در اوقات فراغت به این معنی است که می‌توانید آن را با سرعت مناسب خود انجام دهید. به عنوان مثال، شما اگر می‌خواهید در کار با اکسل بهتر شوید، می‌توانید یک صفحه گسترده شخصی برای خود ایجاد کنید و هر روز با هر بخش آن کار کرده تا تسلط کافی روی آن پیدا کنید.

داوطلب شدن و کارآموزی

نه‌تنها کار داوطلبانه و کارآموزی، رزومه شما را متمایز می‌کند، بلکه راه بسیار خوبی برای گسترش مهارت‌های رایانه‌ای شما به شمار می‌رود. به دنبال نقش‌های داوطلبانه باشید که در آن فرصت استفاده از تجهیزات کامپیوتری یا برنامه‌هایی که با آنها آشنایی ندارید، مانند رسانه‌های اجتماعی یا ویرایش تصویر به شما داده می‌شود.

سعی کردیم در این مطلب به شما بگوییم ICDL یک گواهینامه مهارت‌های رایانه‌ای در جهان است که شایستگی افراد را در استفاده از رایانه و برنامه‌های کاربردی رایانه‌ای رایج نشان می‌دهد. این یک گواهینامه با کیفیت بالا و شناخته شده بین‌المللی است که توسط کارشناسان بین المللی طراحی و تأیید شده است. با ثبت‌نام دوره آموزش ICDL و دریافت این گواهی نامه بین المللی تمامی مهارت‌های رایانه‌ای مورد نیاز را نیز خواهید آموخت.

سؤالات متداول در مورد دوره آموزش ICDL

1. گواهینامه بین المللی (ICDL) چیست؟ ICDL یک مدرک بین المللی شناخته شده است که افراد را قادر می‌سازد تا مهارت‌های کامپیوتری خود را مطابق با استانداردهای بین المللی معتبر تأیید کنند.

2.آیا دریافت گواهی ICDL مهم است؟ گواهینامه مهارت‌های کامپیوتری می‌تواند به زندگی حرفه‌ای دارنده کمک کند و آنها را برای کارفرمایان جذاب‌تر می‌کند. در عین حال داشتن این گواهینامه توانایی شما را برای برقراری ارتباط و دسترسی به اطلاعات و خدمات در زندگی شخصی خود افزایش می‌دهد.

3.محتویات دوره آموزش ICDL چیست؟ دوره آموزش ICDL شامل آموزش استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل‌ها، پردازش متن، صفحات گسترده،استفاده از پایگاه داده، ارائه‌ها، وبگردی و اینترنت است.

4.هدف از دوره آموزش ICDL چیست؟ گواهینامه بین المللی کامپیوتر (ICDL) یک مدرک بین‌المللی است که افراد را قادر می‌سازد تا شایستگی خود را در استفاده از برنامه‌های رایانه‌ای نشان دهند. این معتبرترین مدرک تحصیلی کامپیوتر در جهان است که می‌توانید دریافت کنید.

5.مزایای دوره آموزش ICDL چیست؟ دوره آموزش ICDL استفاده از ابزارهای اساسی برای حمایت از یادگیری افراد را تسهیل می‌کند، زمان و پول غیرضروری را که از طریق بی‌کفایتی تلف می‌شود را برای کارفرمایان حذف می‌کند و اعتماد به نفس، انگیزه و پتانسیل افراد برای استفاده از فناوری را افزایش می‌دهد.

6.اگر در آزمون ICDL رد شوم، چه زمانی می‌توانم دوباره در آزمون شرکت کنم؟ در صورت رد شدن در آزمون ICDL می‌توانید در زمان موجود بعدی بدون هیچ مشکلی مجدداً در آزمون شرکت کنید.

7.برای آماده شدن برای امتحانات ICDL آیا شرکت در دوره آموزش ICDL لازم است؟ بله برای شرکت در آزمون ICDL جهت دریافت گواهینامه حتماً باید در دوره آموزش ICDL شرکت کنید.

8.چه زمانی می‌توانم دوره آموزش ICDL را شروع کنم؟ شما می‌توانید دوره آموزش ICDL را در هر زمانی با تماس با آموزشگاه، شروع کنید. با ثبت‌نام در این دوره می‌توانید از یک جلسه رایگان با تضمین برگشت پول و همچنین پشتیبانی پس از اتمام دوره نیز برخوردار شوید.

مشاهده کل مطلب