ثبت نام دوره آموزش NodeJS6,000,000 تومان

ثبت نام دوره آموزش NodeJS یک دوره آموزشی که به دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه هوش مصنوعی و برنامه‌نویسی ارائه می‌شود. در این دوره ی آموزش nodejs ، مفاهیم پایه و اصول  به همراه کاربردهای آن در زمینه‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد و آموزشگاه کامپیوتر اسما این دوره را برای شما فراهم کرده. همچنین، با استفاده از زبان برنامه‌نویسی NodeJS، دانشجویان امکان پیاده‌سازی الگوریتم‌های را در پروژه‌های واقعی به دست خواهند آورد. این ثبت نام دوره آموزش NodeJS به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از Node.js ، به حل مسائل پیچیده و بهینه رسیدگی کنند و در زمینه‌هایی مانند تشخیص الگو، تحلیل داده‌ها، پردازش زبان طبیعی و بسیاری موارد دیگر، مهارت‌های لازم را کسب کنند.و این دوره در بهترین آموزشگاه تهران برگزار می شود و آموزشکاه کامپیوتر اسما از بهترین آموزشگاه کامپیوتر برای برگزاری دوره ی نود جی اس می باشد.

سرفصل های دوره آموزش Nodejs

 1. نحوه کار با NPM و نحوه کار با آن
 2.  NodeJs  آبجکت های گلوبال
 3. انواع ماژول  Nodejs
 4. آموزش تخصصی کار با ماژول FileSystem
 5. کار با ماژول های Os و Path
 6. رویداد ها
 7. آموزش کار با ماژول HTTP
 8. بررسی تخصصی کار با ماژولExpress
 9. استفاده از Handlebars
 10. استفاده از Middleware ها در Express
 11. آموزش اولیه گیت Git
 12. callback
 13. Promise
 14. نصب MongoDB و RoboMongo در ویندوز
 15. نصب MongoDB و RoboMongo در لینوکس
 16. درباره پایگاه داده Mongo
 17. Mongoose و آموزش عملیات CRUD در پایگاه داده
 18. شروع پروژه اولیه شخصی و پیکربندی آن
 19. پیکربندی اسکریپت ها و سطح اجرای پروژه
 20. استفاده از ماژول Config برای پیکربندی پروژه
 21. ساخت مدل کاربر و استفاده از ماژول Validator
 22. ثبت نام کاربر جدید و استفاده از ماژول Lodash
 23. برنامه POSTMAN و نحوه استفاده
 24. آموزش استفاده از BcryptJs
 25. رمزنگاری کلمه عبور کاربر و بازنویسی متد toJSON
 26. ساخت لاگین کاربر و تولید توکن بخش اول
 27. ساخت لاگین کاربر و تولید توکن بخش دوم
 28. استفاده از Async و Await
 29. احراز هویت
 30. نحوه پیاده سازی سیستم Logout

آموزش حضوری دوره نود جی اس NodeJS

آموزش حضوری دوره NodeJS، به معنای آموزش و یادگیری مفاهیم و تکنیک‌های مربوط به  با استفاده از زبان برنامه‌نویسی نود جی اس می‌باشد. در این نوع آموزش حضوری نود جی اس، دانشجویان با اصول و مبانی  آشنا می‌شوند و سپس با استفاده از نود جی اس، تکنیک‌ها و الگوریتم‌های مورد نیاز برای پیاده‌سازی  را یادمیگیرند. این نوع آموزش به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از یک زبان برنامه‌نویسی محبوب و پرکاربرد مانند نود جی اس، به صورت عملی با مفاهیم و الگوریتم‌های آشنا شوند و بتوانند به طور کاربردی از آن‌ها استفاده کنند. در آموزشگاه کامپیوتر اسما , آموزش حضوری  نود جی اس برگزار می شود.

آموزشگاه کامپیوتر اسما دوره NodeJS

آموزشگاه کامپیوتر اسما دوره nodejs با هدف آموزش مهارت های برنامه نویسی و توسعه وب، دوره آموزشی متخصصانه در مورد node.js را برگزار می‌کند. در این دوره،آموزشگاه کامپیوتر اسما دوره nodejs را برگزار میکند شرکت کنندگان با مفاهیم اصلی و ابزارهای مرتبط با این فریم‌ورک آشنا می‌شوند و به صورت عملی مهارت‌های لازم برای ساخت برنامه‌های وب پیشرفته با استفاده از node.js را به دست می‌آورند. این دوره با استفاده از روش‌های آموزشی متنوع و کاربردی، به شرکت کنندگان امکان می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن به یک برنامه نویس حرفه‌ای و ماهر تبدیل شوند و دوره NodeJS در آموزشگاه اسما کامپیوتر برگزار میگردد. به علاوه، آموزشگاه اسما کامپیوتر به شرکت کنندگان این دوره فرصت‌های یادگیری مناسبی نیز ارائه می‌دهد تا بتوانند مهارت‌های خود را در عمل به کار ببندند و به رشد و پیشرفت حرفه‌ای خود بپردازند.

مشاهده کل مطلب